فروشگاه اینترنتی ایمن آراز
سبد خرید خالی است.

معرفی کفش ایمنی نگهبان

کفش ایمنی نگهبان

کفش نگهبان از معرف ترین نمونه برندهای ایرانی کفش ایمنی است. این شرکت در سال ۱۳۸۳ فعالیت خود را آغاز نموده است و تمامی محصولات خود را طبق استاندارد های ملی و بین المللی طراحی و تولید می کند. کفش ایمنی نگهبان در مجموعه هایی مانند کفش ایمنی، چکمه و پوتین ایمنی طراحی و تولید می شود. این کفشها دارای طراحی ارگونومیک است و کاملا ضد آب می باشند. جنس زیره از لایه پی یو تشکیل شده است و جنس رویه کفش ایمنی نگهبان از چرم طبیعی است. دارای پنجه فولادی و ضد ضربه است. این کفش ها در مقابل فرسایش و لغزش کاملا مقاوم هستند.

کفش ایمنی نگهبان ساق کوتاه

کفش ایمنی نگهبان دارای دو مدل ساق کوتاه و ساق بلند طراحی شده است. مدل های ساق کوتاه دارای تنوع بالا هستند و طراحی های متفاوتی دارند. این کفش ایمنی دارای سایز های مختلف است و در رنگ مشکی طراحی و تولید شده است. کفش نگهبان ساق کوتاه تا مچ پا است و از انعطاف پذیری مناسبی برخوردار است. از این کفش در موارد مختلف مانند محیط های ساخت و ساز ماشین الات، محیط ها ساخت و ساز ساختمان، محیط های کار با مواد اسیدی و شیمیایی استفاده می شود. کفش ایمنی‌نگهبان دارای طراحی ارگونومیک است و محافظ خوبی برای پا و اپراتور است. دارای پنجه فولادی است و رویه ای از جنس چرم طبیعی دارد.

کفش ایمنی نگهبان

استاندارد کفش ایمنی نگهبان

کفش نگهبان طبق استاندارد های ملی و بین المللی طراحی و تولید شده است. به همین دلیل دارای وزن استاندارد یک کیلوگرم، میزان انعطاف پذیری مناسب و رنگ مشکی و سایز هایی با استاندارد های اروپایی است. این کفش در مقابل ۱۵۰ تا ۲۰۰ ژول ضربه مقاومت بالایی دارد و از پا در مقابل ضربه و اجسام نوک تیز حفاظت می کند.

کفش ایمنی نگهبان بدون ساق

پوتین ایمنی نگهبان بدون ساق در مقابل حرارت، آب و سرما مقاوم است. این کفش دارای زیره از جنس پی یو است و همراه با گارانتی اصالت کالا ارائه می شود. سرپنجه پوتین ایمنی‌ نگهبان بدون ساق دارای فولادی و فلزی است که ضربه گیر بسیار مناسبی می باشد. در مقابل پارگی و فرسایش مقاومت بالایی دارد و از کیفیت مطلوبی برخوردار است. از این کفش برای موارد مختلف استفاده می شود چرا که دارای زیره از جنس پلی اورتان است. در مقابل مواد شیمیایی و اسیدی مقاومت بالایی دارد و برای محیط های آژمایشگاهی و تهیه و تولید مواد روغنی و شیمیایی مناسب است.

فروشگاه اینترنتی ایمن آراز ارائه دهنده انواع لوازم ایمنی با شرایط و کیفیت بالا می باشد شما میتوانید نظرهایتان برای این مقاله را برای ما کامنت بگذارید .

همچنین برای مشاهده انواع کفش در سایت آمازون کلیک کنید .

0
دیدگاه‌های نوشته

*
*