نوع زیره کفش ایمنی تاثیر به سزایی در کیفیت ساخت کفش دارد و از جمله مقوله هایی است که برای خرید پوتین ایمنی به آن توجه ویژه می شود. زیره کفش در قسمت بیرونی کفش قرار گرفته است و به صورت مستقیم با سطح زمین در تماس است.  زیره کفش با کیفیت با خوبی می تواند از پاها حفاظت کرده و در حین زیبایی از دوام بالایی برخوردار است. زیره کفش ایمنی در انواع مختلف تهیه و تولید شده است که در این بخش قصد داریم به معرفی انواع زیره کفش بپردازیم. با ما همراه باشید.

مشخصات زیره کفش ایمنی

زیر کفش ایمنی یکی از بخش های مهم کفش ایمنی است. برای ساخت کفش ایمنی مناسب شرایط خاص محیط کار از زیره کفش مناسب استفاده می شود. زیره کفش ایمنی در انواع مختلف تولبد شده است. زیره کفش از مواد اولیه مختلف تهیه می شود.

محبوب ترین موادی که برای تولید زیره کفش ایمنی استفاده می شود پلی یورتان است. از ویژگی های پلی یورتان می توان به چگالی پایین و سبکی وزن کفش اشاره کرد.

قدرت سایش کم دارد و برای ترکیب مواد پلیول و ایزوسیانات گزینه ای مناسب است. اغلب نرم هستند هنگام استفاده احساس راحتی به وجود می آورد. خستگی پا در آن کمتر است. از جمله مهم ترین مشخصات زیره کفش ایمنی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • ضد لرزش و سر خوردگی
 • ضد سایش و خوردگی
 • داشتن مقاومت بالا نسبت به مواد اسیدی
 • داشتن مقاومت بالا در محیط برق و مقاوم نسبت به الکتریسیته
 • ضد حریق و حرارت بالا
 • ضد چسبندگی و فرورفتگی
 • وزن کم
 • قدرت حفاظت از پا
 • راحتی هنگام استفاده
 • برخورداری از انعطاف پدیری مناسب

خرید زیره کفش ایمنی

قیمت زیره کفش

قیمت زیره کفش با توجه به جنس و نوع و برند متغیر است. زیره های مختلفی در بازار وجود دارد که هر یک دارای ویژگی های خاص خود هستند. از محبوب ترین زیره های کفش می توان به زیره نیولایت، زیره EVA و همچنین زیره پفکی و زیره ترموپلاست و پلی یورتان اشاره نمود. برای استعلام قیمت دقیق و بروز زیره کفش می توانید از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان ما در تماس باشید.

کفش ایمنی زیره نسوز

کفش ایمنی زیره نسوز نسبت به حرارت بالا مقاوم است. این زیره ها به عنوان عایق حریق استفاده می شوند. این زیره ها وزن بیشتری نسبت به بقیه دارد. عموما جنس این زیره ها از لاستیک نسوز است و دارای مقاومت بالایی است. در محیط های لغزش دار و و دارای حرارت بیش از ۳۸۰ درجه سانتی گراد استفاده می شود. در صنایعی مانند ریختگری و صنایع نفت و گاز و ساختمان سازی و ماشین سازی و در نهایت صنعت ذوب و برشکاری آلومینیوم سازی کاربرد دارد.

زیره کفش ایمنی استاندارد

زیره کفش ایمنی استاندارد دارای ویژگی هایی زیر است:

 • پیشگیری از حوادث در کار
 • حفاظت در برابر سوختگی
 • گرم نگه داشتن پا
 • مقاومت بالا در برابر خستگی
 • عایق نسبت به خطرات برق
 • دارای دوام بالا
 • دارای ایمنی و بهداشت متناسب با محیط کار

زیره کفش ایمنی استاندارد راحتی را برای پا فراهم می کند و امکان استفاده در محیط های کاری مختلف را دارد. زیره کفش ایمنی از مقاومت خوبی برخوردار است و وزن سبکی دارد هنگام استفاده باعث خستگی پا نمی شود چرا که از قابلیت انعطاف پذیری خوبی برخوردار است.

زیره کفش چرم

زیره کفش چرم در اصطلاح میکرولایت خوانده می شود و محبوبیت بالایی دارد. زیره کفش چرم از زیبایی بالایی برخوردار است و می تواند رطوبت را جذ کند.در تولید کفش های مجلسی و کلاسیک از این زیره استفاده می شود. مهم ترین ویژگی آن قابلیت جذب رطوبت است که باعث می شود در فصل تابستان قابل استفاده باشد.

زیره لاستیکی

زیره لاستیکی از کیفیت بالایی برخوردار است و در برابر سایش و خوردگی مقاومت بالایی دارد. لاستیک استفاده شده در این زیره لاستیک مصنوعی است و وزن سبکی دارد. هنگام استفاده باعث خستگی نمی شود و انعطاف پذیری مناسبی دارد.

لاستیک ها به چهار دسته طبیعی و نیتریل و استایرن بوتادی ان و لاستیک نئوپرین کلروپرین تقسیم می شوند که هر یک دارای ویژگی های خاص هستند.

لاستیک طبیعی در فصل سرد حالت نرم خود را حفظ می کند و انعطاف پذیری بالایی دارد. دارای مقاومت بالا در مقابل سوراخ شدن و لغزش و پارگی است.

زیره کفش لاستیک نیتریل دارای مقاومت بالا است و در مقابل مواد نفتی و فراوده های آن مانند بنزین به خوبی مقاومت می کند.

 برای تهیه و خرید این زیره کفش با ما در تماس باشید.

ایمن آراز

زیره کفش pvc

از جمله سبک ترین  و ارزان ترین زیره های کفش هستند و به صورت گرانول تهیه می شوند.در اغلب کفش ها از این زیره استفاده می شود.

زیره  EVA

این زیره ها در دسته زیره با وزن سبک قرار دارند و با لاستیک و نی پی یو ترکیب می شوند. در مقابل لغزش مقاومت کمی دارند و در کفش های راحتی قابل استفاده است.

زیره TPV

این زیره از ترموپلاست ولکانیست تشکیل شده است. دارای پیوند عرضی دوگانه است و تحت تاثیر دما قرار می گیرد. مصرف کمی در صنعت دارد.

فروشگاه اینترنتی ایمن آراز ارائه دهنده انواع پوتین ایمنی و لوازم ایمنی با کیفیت و با قیمت مناسب می باشد برای خرید یا اطلاع بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید .